מתנדבים ושותפים

מאז הקמתה של אלי"ע ב- 1982 ולכל אורך הדרך, נעזרת העמותה בשותפים המסייעים לה להפעיל את המסגרות והתוכניות האיכותיות ביותר עבור הפעוטות העיוורים ולקויי הראייה ברחבי הארץ.

אלי"ע מגייסת כ-30% מתקציבה השוטף מקרנות, חברות עסקיות ותורמים פרטיים בארץ ובחו"ל. את רובו של שאר התקציב מקבלת העמותה ממשרדי הממשלה, על פי חוק מעונות שיקומיים.

איך אפשר להתנדב באלי"ע?

מחפשים להתנדב? אלי"ע בדיוק בשבילכם, תוכלו להשתלב באחד מחמשת הסניפים להתנדבות.

השאירו פרטים – כאן

מחפשים התנדבות כמחלקה שלמה בחברה? או כקבוצה? אלי"ע בדיוק המקום שלכם! בפעילויות שאנחנו מקיימים במהלך השנה, אנחנו נעזרים בקבוצות מתנדבים לאירועי שיא או התנדבות שבועית קבועה זאת הזדמנות לגיבוש, הווי והתנדבות משותפת.

השאירו פרטים – כאן

NIK_5552

אז יש סיכוי טוב שזה המקום שלך להשתלב! במהלך השנה אנחנו זקוקים לבעלי מקצוע שונים ומגוונים כמו חשמלאים, טכנאי מחשבים, אנשי שיווק, צלמים, מוסיקאים, מורים פרטיים ועוד . יש לכם מקצוע ואתם רוצים לעזור? זה בדיוק המקום עבורכם.

השאירו פרטים – כאן

חברות עסקיות המסייעות לאלי"ע:

קיבוץ בארי_שם

להאיר את דרכם

ילדי אלי"ע נולדו עם לקויות ראייה חמורות וזקוקים למענה מקצועי ייחודי אשר ניתן בעמותה. אלי"ע מעניקה לילדים כלים לשיפור תפקודי הראייה בתקופה הקריטית שבין גיל חצי שנה לגיל שש. אין תחליף להתערבות מוקדמת הניתנת על ידי עמותת אלי"ע בשנים אלו בהם הילד לומד, גדל ומתעצב. בזכות טיפולי ראייה, מצליחים רבים מהילדים לשמר ולשפר את תפקוד הראייה.

תרומתכם תסייע לנו לממן טיפולי ראייה ל-140 ילדים לאורך השנה!

דילוג לתוכן